Provoz na dálnici D1 mezi Kojetínem a Kroměříží zastavila v pondělí časně ráno nehoda kamionu a dvou dodávek. Oba jízdní pruhy ve směru na Brno blokoval převrácený kamion. Dálnice byla ve směru na Prahu déle než 13 hodin uzavřena. Provoz byl obnoven po 17:30.