Zachovejte chladný počítač s chladicím stojanem Trust

Výkonné herní ale i pracovní notebooky se často pod náporem výpočetních operací nadměrně zahřívají a zaměstnávají na plné obrátky svůj zabudovaný chladicí systém. S pomocí chladicího stojanu pod notebook lze s udržováním správné provozní teploty výrazně pomoci a zároveň si svůj herní či pracovní kout udělat praktičtější.

V posledních dnech, kdy se čas strávený v domácnostech vlivem celosvětové situace výrazně zvětšil, je poptávka po funkční domácí kanceláři častější než kdy dříve. Společnost Trust nabízí celou řadu produktů od pohodlných herních židlí přes ergonomické vertikální myši po nově představený chladicí stojan GXT 1125 QUNO, které mnohahodinový pobyt v improvizované kanceláři mohou výrazně zpříjemnit.

Herní stojan Trust GXT 1125 QUNO ulehčuje ať již hernímu či pracovnímu notebooku dosáhnout toho správného výkonu bez nadměrného zatěžování přehříváním. Tato chladící podložka brání přehřátí díky pěti zabudovaným ventilátorům a kovové mřížce, která zabezpečuje správné proudění vzduchu kolem notebooku. Ten může mít libovolnou velikost až do úhlopříčky obrazovky 17,3″.

Celkem 5 ventilátorů s nízkou hlučností a modrým osvětlením je napájeno přes USB konektor. Z libovolné boční strany stojanu je možné připevnit stojánek pro mobilní telefon, který je součástí balení. Telefon v připojeném stojánku je na dosah ruky a nachází se v zorném poli pro možnost neustálé kontroly. Chladicí stojan má přizpůsobitelnou výšku náklonu, která zaručuje ten správný komfort při práci i zábavě.

Doporučená maloobchodní cena: 1 299 Kč

Klíčové vlastnosti:

–             vhodný pro libovolný notebook do velikosti 17,3″

–             ventilátory napájené přes USB

–             obsahuje stojan pro mobilní telefon

–             rozměry výrobku (v x š x h): 50 x 400 x 280 mm

–             délka kabelu pro napájení: 100 cm

–             1x ventilátor 130 mm

–             4x ventilátor 50 mm