Radost z vánočního pečení

Červená sada na pečení 3v1 Brabantia Sada na pečení vánočního cukroví. Obsahuje nerezovou mísu s objemem 1,6 litru, která má protiskluzové dno, tři červená vykrajovátka na cukroví a červenou kuchyňskou váhu se skleněným povrchem, která umožňuje vážení až do 5 kg. K dostání za 990 Kč. 

Barevné magnetické minutky Brabantia
Vyndejte cukroví z trouby včas. Díky barevným minutkám to nepropásnete. Jsou magnetické, takže je snadno umístíte na ledničku, troubu, digestoř či jakékoliv jiné kovové místo. 
K dostán í ve čtyřech barvách (červená, černá, bílá a mátová) za 290 Kč.

Digitální kuchyňská váha s minutkou Brabantia
Odměřit správné množství přísad do cukroví je snadné. Vyzkoušejte digitální váhu Brabantia, která je na gram přesná a zváží potraviny až do 5 Kg. Na váze je velký displej obsahující i minutku, takže nejen zváží ingredience, ale i pohlídá čas pečení.
K dostání za 845 Kč.

Skleněná dóza na cukroví Brabantia
Designová stohovatelná dóza Brabantia je ideální na sušenky i vánoční cukroví. Skleněnou dózu si zamilujete, nejen díky její praktičnosti, ale také designu. Sklenice navíc potěší snadným čištěním, lze ji mýt v myčce, ale je také tepluvzdorná, takže ji lze použít i do mikrovlnné trouby. K dostání je s víčkem v mátové barvě. K dostání je samostatně nebo v sadě od 579 Kč.

Produkty Brabantia jsou k dostání v obchodní síti Luis a Kika a na www.brabantia-shop.cz.