Pokud jste viděli útok na děti, můžete pomoct policii

Havířovští policisté prověřují fyzické napadení, ke kterému došlo dne 19. června kolem 11:40 hodin v Havířově-Šumbarku.   

"V uvedenou dobu projížděla po ulici U Nádraží, směrem od OD Lidl, menší dodávka bílé barvy, ze které vystoupil spolujezdec, který přistoupil k procházející skupině dětí, jednoho z nich uchopil pod krkem a dal mu ránu pěstí do obličeje. Poté poškozeného odhodil na zem, nastoupil do dodávky a ta z místa odjela neznámo kam. Obracíme se k veřejnosti s žádostí o spolupráci. Hledáme svědky uvedeného incidentu a rovněž pátráme po totožnosti neznámého muže, registrační značce předmětné dodávky, popřípadě jejím bližším popisu," uvedl policejní mluvčí Miroslav Kolátek.  

Popis osoby: muž ve věku zhruba 25 let, bílé pleti, výška kolem 175 cm, částečně plešatý. Na sobě měl černé nebo šedé tílko a černé kraťasy. Na pravé paži má tetování po loket.

Popis vozidla: bílá menší dodávka s nálepkou o délce zhruba 1m s písmeny JBMNT na zadních dveřích vpravo.

"Jakékoliv informace k této osobě, dodávce či osádce vozidla přijme obvodní oddělení Havířov-Šumbark osobně nebo telefonicky na telefonním čísle 596 884 863. Skutek šetří nstržm. Šteglík. Informace mohou občané volat i na bezplatnou telefonní linku 158," dodal mluvčí Kolátek.