Novinka na našem trhu Vet’s Best - zdravotní i hygienické doplňky pro psy a kočky

Značka Vet’s Best nabízí široký sortiment produktů ve veterinární kvalitě. Použity jsou nejlepší přísady, které nám příroda nabízí. Jako účinné látky jsou často použity rostlinné extrakty. Produkty pomáhají mazlíčkům vést dlouhý a plnohodnotný život.   

Tipy za Vet’s Best: 

Vlhčené ubrousky na čištění uší - Tento produkt byl vyvinut tak, aby se majitel mohl během čistění v uchu psa orientovat hmatem. Vyrobeno speciálně pro tvar psích uší. Šetrně a efektivně odstraňuje z uší nečistoty a rozpouští ušní maz. Balení 50 ks k dostání na Krmiva-pucalka.cz za 180 Kč. 

Gel na zuby pro psy, 100 ml -  Přípravek čistí plak a zubní kámen, bělí zuby a osvěžuje tlamu. Obsahuje přírodní oleje, extrakt ze semen grapefruitu a enzymy pro svěží dech. Jednoduchá aplikace – naneste prstem nebo kartáčkem na zuby psa 2-3 krát týdně. K dostání na Krmiva-pucalka.cz za 140 Kč.

Tablety pro podporu imunity pro psy - Obsahuje přírodní látky podporující imunitu (řasy, extrakt z citrusů). Přítomné antioxidanty zase chrání organismus před oxidativním stresem a ochraňují játra. Tablety aktivují obrannou linii imunitního systému. Vhodné pro psy starší než 1 rok. Balení 60 tablet k dostání na Krmiva-pucalka.cz za 257 Kč.