Kombinace trendu minimalistických bot s retro stylem od Xero Shoes

Barefoot a minimalistická obuv je aktuálně nepopíratelným trendem. Výrobce Xero Shoes, který v poslední době upoutal pozornost například speciální edicí Born to Run nebo spoluprací s proslulou značkou Michelin, uvádí nový volnočasový model Aptos pro ženy, 90s Party Edition.

Populární americká značka Xero Shoes, která disponuje širokou nabídkou specializovaných bot pro různé aktivity od silničního a trailového běhání, horskou turistiku, fitness, běžné denní nošení, nově přichází s další novinkou. Modelem Aptos v atraktivní retro variantě inspirovanou ikonickými devadesátými lety.

Tento ležérní model je vyroben z konopného plátna a je jednou z nejpohodlnějších a nejodolnějších nazouvacích bot. Bota je inspirována bosou nohou a umožňuje nohám přirozený pohyb, zatímco podrážka poskytuje tu správnou míru ochrany. Díky elastickým páskům v horní části dobře drží, je extrémně lehká, váží pouhých 167 gramů.

Vaše okolí zajisté také zaujme barevným originálním potiskem inspirovaným retro stylem. Model Aptos 90s Party Edition oceníte bez ohledu na to, jaký je váš program. Jestli se chystáte na celodenní maraton schůzek či pochůzek po městě, do práce, na procházku nebo večer do baru či na párty. Tyto boty udrží vaše nohy celý den v pohodlí a dodají na stylovosti.

Aptos nesou název po jednom surfařském městečku na pobřeží Kalifornie. Pokud si tyto boty nazujete rázem budete mít pocit, že se právě „procházíte po pláži při západu slunce, bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.