HECHT osazuje svou zahradní techniku špičkovými motory Briggs & Stratton

Na motoru záleží a platí to i u zahradní techniky. Největším světovým výrobcem malých spalovacích motorů je americká společnost Briggs & Stratton. Motory této značky jsou dostupné i na českém trhu. Firma se pyšní více než 110letou tradicí. Tyto motory najdete například ve výrobcích zahradní techniky české značky HECHT. Protože do kvalitní zahradní techniky patří pouze špičkové motory.

Historie společnosti odstartovala v roce 1908 v americkém městě Milwaukee, kde Steven F. Briggs a Harold M. Stratton začali podnikat. Od té doby přišla firma s několika novinkami, které změnily trh. Například v roce 1920 to byl první stacionární čtyřtaktní benzínový motor, v roce 1953 první lehký hliníkový motor, který způsobil převrat na poli zahradní techniky – již o 4 roky později zahrnovalo tento agregát 80 % produkce.

Motory značky Briggs & Stratton jsou nyní používány v zahradnických, stavebních a jiných průmyslových zařízeních. Vyrábí se v celém spektru výkonů, technických provedení a variant. Jsou spolehlivé, snadno se používají, udržují a také dlouho vydrží. Navíc nabízejí vynikající poměr mezi silou a cenou.

A protože kvalita má jít s kvalitou, tak motory Briggs & Stratton naleznete také v mnoha zahradních strojích české firmy HECHT. „Dbáme na spokojenost svých zákazníků a víme, že solidní výrobek k sobě potřebuje také kvalitní motor. Proto jsme uzavřeli spolupráci s Briggs & Stratton a jejich motory osazujeme zahradní sekačky, kultivátory, zahradní traktory, provzdušňovače trávníků, motorové zametače i štípače,“ říká marketingový specialista Jan Libánský ze společnosti HECHT.

Zahradní techniku značky HECHT můžete nakupovat jak v prostředí e-shopu na www.hecht.cz , kde je doprava nad 1 499 Kč zdarma, nebo osobně v kterékoli z 33 značkových prodejen HECHT, kde vám prodejní specialisté stroj sestaví, seřídí; pokud je potřeba, doplní jej provozními kapalinami a naučí vás stroj bezpečně obsluhovat. Ve všech značkových prodejnách HECHT  je otevřeno denně včetně víkendů od 8 do 20 hodin.