Freshlabels představili speciální kolekci ikonických batohů Eastpak od návrhářské legendy

Exkluzivní batohy ve spolupráci značky Eastpak a návrháře Rafa Simonse byly poprvé představeny na New York Fasihon Weeku v Chinatownu. V posledním lednovém víkendu je měli možnost vidět také ve speciálním launchi návštěvníci batohového obchodu Freshlabels v centru Prahy, který se na jednu noc v Chinatown proměnil. V návalu husté mlhy, stylových batohů, molekulárních drinků a skvělé muziky ve stylu Blade Runner tak byla nová kolekce oficiálně uvedena také v ČR.  

Kolekce batohů a tašek Eastpak x Raf Simons VI se inspiruje Asií a kultovním filmem „Blade Runner“ od Ridleyho Scotta. Efektně pracuje s novými materiály a detaily, bourá hranice a oslavuje originalitu a individualitu. Kromě tří nových modelů batohů kolekce zahrnuje i sportovní tašku a přepracovaný model tašky přes rameno. 

V ČR jsou nyní k dostání batohy Eastpak RS Padded ve čtyřech barvách exkluzivně právě ve Freshlabels. 
  
Batoh Eastpak RS PADDED 
Proslulá silueta typického batohu Eastpak je zpět v novém stylu a la Raf. Voděodolné plátno / plachtovina a přepracované praktické prvky jako např. originální ”kapucový” kryt zipu ochrání za každého počasí vše, co je třeba. V nabídce čtyři stylové barevné varianty s kontrastní látkou uvnitř.