Dámejídlo.cz přichází s flexibilními tříhodinovými úvazky vhodnými pro studenty i důchodce

Dámejídlo.cz, jednička na poli zprostředkování a dovozu jídla z restaurací, každým měsícem zvyšuje objem dovezených jídel, a to zejména ve špičkách v poledne i večer. Z tohoto důvodu rozšiřuje pracovní pozice pro kurýry, kterým vyhovují právě tyto krátké a flexibilní úvazky. Ty mohou být atraktivní pro studenty, aktivní důchodce, řidiče s vlastním autem, kolem, stejně tak pro ty, kteří se rádi pohybují pěšky.   

„Tyto směny pokrývající dobu obědů a večeří jsou většinou tříhodinové, od 11 do 14 a od 18 do 21 hodin. Lze je ale na míru na základě dohody obou stran také prodloužit nebo zkrátit. Na rozvozu jídel se může podílet jakýkoliv majitel vozu či kola, stejně tak mohou kurýři využívat zapůjčená kola nebo skútry. Možností jsou také směny pro pěší v centru či okolí kancelářských center. Touto nabídkou cílíme především na studenty i aktivní důchodce, Výhodou je, že tito kurýři nemusí pracovat pravidelně, ani vykazovat minimální počet hodin,“ prozrazuje CEO DámeJídlo.cz Jan Matějů. 

„Lidé stále častěji ocení, když se nabídka práce přizpůsobuje nejen jejich finančním, ale i časovým potřebám. Chtějí sladit svůj pracovní život s tím osobním,“ popisuje aktuální trend Michal Novák z pracovního portálu Profesia.cz. 

Do budoucna Dámejídlo.cz uvažuje o využívání elektrokol, která by pro své kurýry nakoupilo, a stejně tak jim chce umožnit využívat kol některé z bikesharingových společností. Tím by se zvýšil jejich komfort, a také by to pomohlo k dalšímu snížení průměrného času, který uplyne mezi objednávkou jídla a jeho dodáním zákazníkovi.