Barevná skládací sada misek, které ušetří místo v kuchyni

Skvělé pokrmy začínají kvalitním kuchyňským vybavením. Skládací sada misek Brabantia usnadní nejen přípravu jídel, ale zároveň šetří místo v kuchyňských skříňkách.    

Sada Brabantia obsahuje velkou červenou mísu s obsahem 3,2 litru a menší mísu v barvě svěží zelené o obsahu 1,5 litru. Obě mísy mají inteligentní okraje, které umožňují snadné nalévání a silikonový podstavec, který brání klouzání misky a usnadňuje tak manipulaci. Dále sada obsahuje cedník v mátové barvě s otvory ve tvaru kytiček. Disponuje třemi opěrnými body, díky kterým jej snadno postavíte třeba do dřezu. Třešničkou celé sady je odšťavňovač na citrusy ve žluté barvě, který je doplněn speciální odměrkou s obsahem 0,5 litru určenou nejen na šťávu z ovoce, ale využijete ji i samostatně. Všechny misky se snadno čistí a lze je jednoduše mýt v myčce.   

Sada je k dostání na www.brabantia-shop.cz za 1 040 Kč. (Misky lze koupit také samostatně: odšťavňovač s odměrkou za 300 Kč, zelená miska za 260 Kč, cedník za 300 Kč a červená mísa za 370 Kč.)